קריאה מרחוק

 

CityMind מערכת בקרה ושליטה

תוכנה – מערכות מידע, ניהול ובקרה של מדי המים ואינטגרציה למערכות נוספות קבוצת ארד מציעה מערכת ניהול מידע למדי מים (MDM) מבוססי אינטרנט, בכדי לסייע לתאגידי מים ולרשויות מוניציפאליות לפקח, לנהל ולשלוט על מערכות המדידה של צריכת המים. כניסה לאתר המערכת CityMind

על המערכת פתרון הסיטימיינד (CityMind) של קבוצת ארד, המבוסס על מערכת הקריאה מרחוק הייחודית Dialog3G, מספק מגוון רחב של דוחות וניתוחים סטטיסטיים, בכדי לעזור בניהול ובבקרת רשת המדידה. המערכת מציגה התראות מבוססות מקום, בזמן אמיתי, של חבלות, נזילות וגניבות ומתממשקת ישירות למערכות תוכנה (בילינג) באופן אוטומטי . בדומה לממשק של מערכת GPS, תוכנת CityMind מציגה מפה של האתר המנוהל, מיקום המדים ומצבם בתצוגה גרפית פשוטה. הפתרון של ארד מבוסס על אלגוריתם ייחודי, שנכתב בשיתוף עם מומחי ניהול המים של חברת IBM, במטרה להבטיח מידע  מדויק, אמין ומקיף ביותר. יתרונות עיקריים:

  • ניהול מדידת מים מתקדם ביותר
  • גילוי בזמן אמיתי של מצבים המחייבים טיפול
  • דוחות וניתוחים סטטיסטיים מגוונים
  • יעילות תפעולית
  • אלגוריתמים אמינים ומדויקים

מערכת CityMind אוספת מידע ומאפשרת שליטה מרחוק על כל מד מים הפועל באזור. המערכת המתקדמת מאפשרת לתאגידי המים לנהל בצורה פשוטה וידידותית את רשת המים האזורית, לקבל מידע על פעילותם ולספק בכל רגע נתון מידע על הפעילות. המערכת מייצאת באופן שיטתי טבלאות, גרפים ודוחות, כגון השוואת צריכה, שינויים היסטוריים וכו’. פתרון התוכנה, שבו נעשה כבר שימוש נרחב על ידי תאגידי מים בישראל וברחבי העולם, מציג מפה “חיה” של העיר, הממפה את כל הסטאטוסים וההתראות בצורה גרפית פשוטה וידידותית. CityMind כולל גם מערכת המקיפה את הפעילות הקשורה לגבייה ותשלומים בצורה אוטומטית. המערכת הינה פשוטה לתפעול ומתממשקת עם מרבית תוכנות הבילינג הקיימות כולל SAP, ו-saleforce.com, החברה לאוטומציה, מטרופולינט, פריוריסטי ו EPR

ה-CityMind הינה תוכנה “וובית” (מבוססת אינטרנט) וניתן להתחבר אליה מכל מחשב. המערכת מציעה גם פורטל לקוחות, המאפשר לצרכנים לגשת לנתוני המדידה שלהם מכל מקום ובכל זמן לאחר קבלת הרשאה. רמת השקיפות הגבוהה של המערכת כבר הוכיחה את יעילותה בהפחתת מספר הפניות למרכזי השירות של תאגידי המים בהן היא הותקנה.

ניהול אזורי נדידה DMA: ספקי מים, תאגידים, ישובים כפריים ואגודות חקלאיות מחפשים כל העת, אחר דרכים ופתרונות להתייעלות ולצמצום פחת המים בתשתית הציבורית. תוכנת CityMind מאפשרת ניהול אזורי מדידה בקלות, תוך מתן התראה על כל חריגה ובכך מסייעת לצמצום פחת המים במערכת הציבורית, כמו גם במערכת הפרטית של הצרכן. על ידי חלוקת רשת המים לאזורי מדידה מחוזיים (DMAs), ספקי המים יכולים לנהל טוב יותר את הצריכה של משתמשי הקצה, הנזילות, או החבלות ולספק דיוק ויעילות משופרים ובקרת ניהול מדי מים חדשנית ומתקדמת.  

מודול מערכת מידע גיאוגרפית GIS: מודל GIS – מערכת מידע גיאוגרפי חזותית וידידותית למשתמש

מערכת GIS משולבת בתוכנת ניהול מדי המים CityMind מספקת כלי ניהולי ותפעולי למדי המים ולשכבות גיאוגרפיות נוספות. המערכת קלה לתפעול ולשליטה, מציגה באופן חזותי את כל המידע הדרוש לספק המים. תוכנת ניהול מדי המים המתקדמת CityMind הנמצאת בשימוש במספר רב של ישובים, תאגידים, רשויות ואגודות מים בישראל ובעולם, מאפשרת לספק מפה “חיה” של העיר ושל שכבת מדי המים, עם כל ההתראות והחיויים המגיעים ממד המים. תוכנת CityMind כוללת גם ממש”קים לתוכנות גיאוגרפיות של ESRI דרך חברת סיסטימטיקס וכן ממש”קים לתוכנות בילינג כמו SAP, החברה לאוטומציה, פריוריסטי, מטרופולינט, EPR, מימד ועוד.  

גלילה למעלה