מד מים SONATA

מד מים SONATA

תמונת מוצר חדש

מד מים אולטרסוני מתקדם ומדויק המשלב איסוף נתונים ובקרה לפתרונות ניהול רשת המים. המבנה העמיד והחזק של הסונטה מבטיח יציבות, אמינות ודיוק ברמה גבוהה ולאורך זמן. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת מדידה בטווח ספיקות רחב ובפרט בספיקות נמוכות מאוד, ההופכים את הסונטה לפתרון הטוב ביותר לטיפול בפחת המים (NRW). הסונטה מכיל יחידת תקשורת פנימית המותאמת למערכות קריאה מרחוק הן של הדור הנוכחי והן של הדור הבא (IoT)

ביצועים פורצי דרך

עם טווח מדידה של R500 , הסונטה מודד החל מהספיקות הנמוכות ביותר (Starting Flow) תחילת מדידה החל מ- 2 ליטר/שעה
ומספק ביצועים שטרם נראו במדי מים, גם בספיקות הגבוהות.
הסונטה משלבת עשרות שנות ניסיון עם הטכנולוגיה האולטרסטונית פורצת הדרך של מד האוקטב.

אמינות ותוחלת חיים יוצאות דופן

הסונטה הינו מד מים ללא חלקים נעים, בעל גוף פולימרי מחוזק (PPS) ודרגת אטימות למים ואבק IP68 . מבנה עמיד וחזק זה הופך את הסונטה למערכת ללא תחזוקה, בעלת דיוק ואמינות גבוהים ביותר לאורך 12 שנות תוחלת חיי הסוללה

sonatapics3

מעבר זרימה חופשי

העיצוב הייחודי והמוגן – פטנט של הסונטה, מאפשר זרימה ומעבר מים חופשי ממכשולים, הממצב את הסונטה כמד בעל הפסד העומד הנמוך ביותר הזמין היום בשוק.

הפתרון המושלם להתמודדות עם פחת המים (NRW)

עם דירוג R500 וזרימה התחלתית (Starting Flow) של 2 ליטר/שעה, הסונטה מהווה פתרון רב עוצמה לטיפול בפחת המים – איתור דליפות והפסדי מים פיזיים, שיפור מודעות הצרכן ושביעות רצונו. מדידת הספיקות הנמוכות, אשר בעבר לא היו ניתנות למדידה, מאפשרת טיפול יעיל בדלף מים בנוסף לגידול בהכנסות.

נקודת איסוף נתונים

המידע המתקבל מהסונטה מספק רזולוציה גבוהה ומפורטת של פרופיל הצריכה ומסייע לספק המים ליידע את הלקוחות על דפוסי צריכה או אירועים חריגים – שירות אשר מעודד מעורבות צרכנים ומגביר את מודעותם למשאב המים. מגוון רחב של התראות תומכות החלטות אופרטיביות ניתנות לתכנות. כגון: דליפה, זרימה לאחור, צינור לא מלא, חבלה, פיצוץ צנרת, סכנת קיפאון מים ועוד. זיכרון פלאש בלתי נדיף מבטיח אחסון ושמירת נתונים גם בתרחיש של סוף חיי הסוללה.

IoT - Internet of Things

הסונטה הינו מכשיר איסוף נתונים משולב רדיו דו – כיווני, המספק את הבסיס לרשת AMI אמינה, הניתנת להרחבה ובהתאם, הוא ערוך לכל אתגר עתידי.
המידע המתקבל מהמד תומך בקבלת החלטות הן ברמת הצרכן המקומי והן לניהול רשת המים.

ידידותי לסביבה

• נטול עופרת, RoHS
• תוחלת חיי סוללה של 12 שנה
• הפסדי עומד נמוכים מסייעים להפחתת הוצאות האנרגיה וניהול לחצים ברשת המים

sonatapics2

גלילה למעלה