מדי מים ראשיים

 

הסונטה מד מים אולטרסוני מתקדם ומדויק המשלב איסוף נתונים ובקרה לפתרונות ניהול רשת המים. המבנה העמיד והחזק של הסונטה מבטיח יציבות, אמינות ודיוק ברמה גבוהה ולאורך זמן. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת מדידה של כל טווח הספיקה ובכלל זה ספיקות נמוכות מאוד, ההופכים את הסונטה לפתרון הטוב ביותר לטיפול בפחת המים (NRW). הסונטה מכיל יחידת תקשורת פנימית המותאמת למערכות קריאה מרחוק הן של הדור הנוכחי והן של הדור הבא (IoT).
לצפייה בסרטון 

ברושור דגם סונטהלהורדת PDF מדריך התקנה מקוצר

sonatapics_new

ביצועים פורצי דרך

עם טווח מדידה של R500, הסונטה מודד החל מהספיקות הנמוכות ביותר (מ- 2 ליטר/שעה) ומספק ביצועים שטרם נראו במדי מים, גם בספיקות הגבוהות.

בטכנולוגיה של הסונטה הוטמעו שנות ניסיונה הרבות של ארד עם מד המים האולטראסוני – האוקטב:

• התקנה בכל זוית במרחב

• אינו מודד אוויר

• אדיש לחול ולחלקיקים בזרימה

• יכולת מדידת זרימה דו-כיוונית

sonatapics3

אמינות ותוחלת חיים יוצאות דופן

הסונטה הינו מד מים ללא חלקים נעים, בעל גוף פולימרי מחוזק (PPS) ודרגת אטימות IP68. מבנה עמיד וחזק זה הופך את הסונטה למערכת ללא תחזוקה, בעלת דיוק ואמינות גבוהים ביותר לאורך 12 שנות תוחלת חיי הסוללה.

מעבר זרימה חופשי

העיצוב הייחודי והמוגן פטנט של הסונטה, מאפשר זרימה ומעבר מים חופשי ממכשולים, הממצב את הסונטה כמד בעל הפסד העומד הנמוך ביותר הזמין היום בשוק.

הפתרון המושלם להתמודדות עם פחת המים (NRW)

עם דירוג R500 וזרימה התחלתית של 1 ליטר/שעה, הסונטה מהווה פתרון רב עוצמה לטיפול בפחת המים – איתור דליפות והפסדי מים פיזיים, שיפור מודעות הצרכן ושביעות רצונו. מדידת הספיקות הנמוכות, אשר בעבר לא היו ניתנות למדידה, מאפשרת טיפול יעיל בדלף מים בנוסף לגידול בהכנסות.

נקודת איסוף נתונים

המידע המתקבל מהסונטה מספק רזולוציה גבוהה ומפורטת של פרופיל הצריכה ומסייע לספק המים ליידע את הלקוחות על דפוסי צריכה או אירועים חריגים – שירות אשר מעודד מעורבות צרכנים ומגביר את מודעותם למשאב המים. מגוון רחב של התרעות תומכות החלטות אופרטיביות ניתנות לתכנות. כגון: דליפה, זרימה לאחור, צינור לא מלא, חבלה, פיצוץ צנרת, סכנת קיפאון מים ועוד. זיכרון פלאש בלתי נדיף מבטיח אחסון ושמירת נתונים גם בתרחיש של סוף חיי הסוללה.

IoT – Internet of Things

הסונטה הינו מכשיר איסוף נתונים משולב רדיו דו – כיווני, המספק את הבסיס לרשת AMI אמינה, הניתנת להרחבה ובהתאם, הוא ערוך לכל אתגר עתידי. המידע המתקבל מהמד תומך בקבלת החלטות הן ברמת הצרכן המקומי והן לניהול רשת המים.

ידידותי לסביבה

• נטול עופרת, RoHS

• תוחלת חיי סוללה של 12 שנה

• הפסדי עומד נמוכים מסייעים להפחתת הוצאות האנרגיה וניהול לחצים ברשת המים

sonatapics2

גלילה למעלה