נחתם הסכם לשת”פ בין קבוצת ארד לחברת טלפוניקה

נחתם הסכם לשת”פ בין קבוצת ארד לחברת טלפוניקה

חברת Telefonica הגיעה להסכם שיתוף פעולה בינלאומי עם קבוצת ארד, קבוצת מדי המים החכמים שאליה משתייכת החברה הספרדית קונטזארה, בשיווקו של פתרון חדש וחכם למדידת צריכת המים, אשר ייושם באופן פרוגרסיבי בשווקים הרלוונטיים בהם פרוסות רשתות התקשורת של החברה.

חברת Telefonica מסבירה כי מדובר בפתרון מקיף המבוסס על טכנולוגיות הרשתות של Internet of Things (IoT) NB-IoT ו- CAT-M1, אשר נמצאים בתקני 3GPP ומעוצבים במיוחד עבור ה- IoT Massive, אשר מאפשר חיבור של מיליארדי מכשירים ומכונות לאינטרנט.

ההסכם יאפשר לחברות המים להגיע לפתרון המשלב את “המדים האלקטרוניים הטובים ביותר” המספקים מדידה מדויקת הודות ליכולות המטרולוגיות, קישוריות ה- IoT ופלטפורמת ניהול התקנים עם יכולות ניתוח נתונים מתקדמות. “כל זה יאפשר לחברות לחסוך בעלויות בפעילות השוטפת שלהן ולהשקיע בנכסים חדשים”, אומרים מחברת טלפוניקה.

הפתרון מציע איסוף ועיבוד הנתונים שמסופקים על ידי מדי המים והניתוח המתקדם שלהם מאפשר, בין היתר, יכולת ניבוי וגילוי מרחוק של תקריות ובעיות. הפתרון גם מקל על הטיפול בצרכנים השונים.

 

“הסכם זה יאפשר לשתי הקבוצות שיתוף פעולה טכנולוגי מתקדם והזדמנויות עסקיות חדשות במגזר ה- NB-IoT ו- IoT Massive הודות ליתרונות שסופקו על ידי טכנולוגיות חדשות כגון LPWA המאפשרות, בין היתר, חיי סוללה ארוכים יותר, קריאה טובה יותר של אות באיזורים שונים ומורכבים”, אמר מנכ”ל קבוצת ארד, גבריאל ינקוביץ.

ראש ה- IoT ב- Telefonica, ויסנט מוניוז, הדגיש כי זהו צעד “חשוב מאוד” בהפיכה הדיגיטלית של חברות המספקות שירותים ציבוריים. “לא רק שזה יאפשר להם לחסוך בעלויות ולהגדיל את ההכנסות, אלא יעלה גם את שביעות הרצון של הלקוחות. לקוחות דורשים יותר ויותר את הדיגיטציה וניהול בר קיימא של שירותים מהסוג הזה”.

(תמונה: טלפוניקה)

https://www.elespanol.com/economia/empresas/20190718/telefonica-arad-acuerdo-impulsar-medicion-inteligente-consumo/414709319_0.html

גלילה למעלה