בלוג

בלוג

כנס משקי דן

02/04/2017

ב15 למרץ, התקיים באולם הכנסים צורים שבקיבוץ עין צורים כנס משקי דן בנושא “הקיבוץ החכם”. לכנס הגיעו כמאה לקוחות מהקיבוצים שבמרחב הדרום והנגב – משקי דן. תכנית הכנס כללה את דבריו של מיכה אמיר – מנכ”ל משקי דן וניצן כהן – מנכ”ל חברת ארד.

קרא עוד

סונטה – מד מים ביתי אולטראסוני תוצרת חב’ ארד זוכה בפרס עיצוב בינלאומי יוקרתי

22/03/2016

ארד גאה במיוחד להכריז כי מד המים הביתי האולטארסוני שלה “סונטה” נמנה השנה עם הזוכים בקטגוריית המוצר הנבחר, בתחרות מוסד העיצוב העצמאי iF International Forum Design GmbH , שמושבו בהנובר.

קרא עוד

5 טיפים למזעור אי דיוקים בחיוב – חלק II

16/12/2015

במסגרת הבלוגים שפרסמנו בנושא פחת מים (NRW), הבלוג מי גונב לך מים? עוסק בחלק שממלאת גניבת מים, עלות אי הדיוק של מד המים עוסק בדרכים למזעור אי הדיוק של מד המים ואילו 5 טיפים למזעור אי דיוקים בחיוב מציג תובנות לגבי צמצום ההיקף של צריכת מים מדודה שלא נגבה עליה תשלום ושגיאות טיפול בנתונים. בבלוג זה נבחן את ההשפעה של הפסדים פיזיים ממשיים – כלומר דליפות – על פחות מים.

קרא עוד

5 טיפים למזעור אי דיוקים בחיוב – חלק I

מי גונב לך מים? עוסק בחלק שממלאת גניבת מים בפחת המים (NRW) והמאמר עלות אי הדיוק של מד המים דן בדרכים למזעור השפעת אי הדיוק של מד המים על פחת המים. בבלוג זה נבחן אי-דיוקים בחיוב, אשר במסגרת טבלת מאזן המים שלהלן, נגרמים בעיקר עקב צריכת מים מדודה שלא נגבה עליה תשלום ושגיאות טיפול בנתונים.

קרא עוד

עלות אי הדיוק של מד המים

26/04/2015

מי גונב לך מים? עוסק בחלק של גניבת מים מתוך פחת המים (NRW‏), וכולל עצות להפחתת גניבת המים באמצעות מדי מים מוגנים מפני שיבושים וניהול נתונים אפקטיבי. בבלוג זה נבחן את השפעת אי הדיוק של מד המים על פחת המים.

קרא עוד

<
1
2
>