אודות

 

ארד בעולם

לצפיה ברשימת הנציגויות יש לבחור את האזור המתאים במפה
צפון ומרכז אמריקה
ראש דסק צפון אמריקה (חקלאות)
שני ראבד |
טלפון: 972-4-9897977 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
ראש דסק מרכז אמריקה
יאיר זוננשיין |
טלפון: 972-4-9897994 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
Canada

Carlyle Company

# 1801 ,10035 Saskatchewan dr., Edmonton, AlbertaT6E ARA
Tel: +780-4635635
carlyleco@shaw.ca
Contact: Chris Carlyle

website

Costa Rica

Coprodesa

75 mts.Sur de la Mitsubishi-carretera a Curridabat, San Jose 6760-100
Tel: +2528 5880
mlongan@coprodesa.com
Contact: Mario Longan

website

Dominican Republic

Aquanet S.A

Calle Domingo Mallol 14 ESQ Biblioteca Nacional ENS EL, Santa Domingo 3318
Tel: +5486105
hectormarin82@aquanetdr.com
.Contact: Hector Marin Jr

Jamaica

Jamaica Drip Irrigation Ltd.

Lot 2 Kendal, Shooters Hill, POB 37, Mandeville, Manchester, Wast I
Tel: +(876)603-3946

shalom@jdi-irrigation.com
Contact: Shalom Hodara

Mexico

CICASA
Poniente 134#779, Industrial Vallejo 02300, Mexico DF, Mexico
Tel: (01 55) 5078 0400

servicios@cicasa.com

website

Medicion Y Control Para Aguas De America SA DE C (MECOPAA)
Miguel Lerdo de Tejada 118, Col. Guadalupe Inn, Mexico DF CP 01020
Tel: +5 663 3147

nmagallon@mecopaa.com
.Contact: Nayelli Magallon V

website

Guatemala

Tecnica Comercial Bollman Y CIA. SOC. LTDA
4ta. CALLE 3-28. Zona 9, Guatemala C.A
Tel: +23315677

tecosa@c.net.gt
Contact: George Bollmann

website

USA

(Utilities)
.Master Meter, Inc
101 Regency Parkway, Mansfield, TX 76063
Tel: +817-842-8000

rveach@mastermeter.com
Contact: Ronnie Veach

website

(Agriculture)
Netafim USA
5470 East Home Ave., Fresno, CA 93727
Tel: +001-559-453-6800

bjohn@netafimusa.com
Contact: Beatrice John

website

דרום אמריקה
ראש דסק דרום אמריקה
יאיר זוננשיין |
טלפון: 972-4-9897994 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
Brazil

AMRTEC Tecnologia

Rua Santa Luzia, 735 – Sala 1102 – Centro – Rio de Janeiro/RJ

Tel: +55 21 2215 5807
wjesus@amrtec.com.br
Contact: Wellington de Jesus

website

Uruguay

Lanafil S.A

Juan Carlos Gomez 1492, Montevideo
Tel: +598-2-9161932

lgrosskopf@lanafil.com
Contact: Luis Grosskopf

website

אירופה
ראש דסק מערב אירופה
מרכוס שטרסברג |
טלפון: 972-4-9897924 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
ראש דסק מזרח אירופה
דוד זכאי |
טלפון: 972-4-9897923 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
Denmark

OREV Vandingssystemer

Vestre Kongevej 7 8260 Viby J.
Tel: 86107137

post@orev.dk
Contact: Raz Chen

website

France

Smarteo Water

CT Roncq, Avenue de l’Europe, 59223 Roncq
Tel: 00 33 1 79 73 38 00

loic.charron@smarteo-water.com
Contact: Loïc Charron

website

Germany

Lorenz GmbH & Co.

Burgweg 3, 89601 Schelklingen – Ingstetten
Tel: 0 73 84 / 61 64

horst.mayer@lorenz-meters.de
Contact: Horst Mayer

website

Austria

Lorenz GmbH & Co.

Burgweg 3, 89601 Schelklingen – Ingstetten
Tel: 0 73 84 / 61 64

horst.mayer@lorenz-meters.de
Contact: Horst Mayer

website

Switzerland

Lorenz GmbH & Co.

Burgweg 3, 89601 Schelklingen – Ingstetten
Tel: 0 73 84 / 61 64

horst.mayer@lorenz-meters.de
Contact: Horst Mayer

website

Greece

Foufeas- Petroulias G.P

“Melcer Consulting”
Skyrou 2B, Agia Paraskevi- Atiki
Tel: +30210 7472620

info@melcer.gr
Contact: Kostas Vasilopoulos

website

Ireland

Mains2Meters

College Lands, Rathcoole, Dublin
Tel: +35314588055

James@mains2meters.ie
Contact: James O’Reilly

website

Portugal

Hubel Indústria da Água,S.A.

Parque Hubel, 8700-179 Olhão
Tel: 00351 289710525

jrodrigues@hubel.pt
Contact: Mr. João Pedrosa Rodrigues

website

Slovakia

Arad Slovakia

Alzbetina 41, Kosice 040 01
Tel: +421 556 941 066

anna.kadlecova@arad.sk
Contact: Ms. Anna Kadlecova

website

Slovenia

Kolektor Sinabit

Slandrova ulica 10, SI-1231 Ljublijana
Tel: +386 15636300

bk@lambda-group.si
Contact: Bostjan Kochar

website

Spain

Utilities
Contazara S.A.

Ctra. Castellón A-68, km 5.5, 50720 Zaragoza
Tel: 976-50-06-91

osancho@contazara.es
Contact: Oscar Sancho

website

Conthidra S.L.

Pol. Ind. SERVIALSA C/B, nº25, 41960 GINES (Sevilla)
Tel: +34954717190

amoreno@cohisa.com
Contact: Agustín Moreno

website

 

Agriculture
Regaber, Riegos Iberia S.A.

c/ Garbí 3 – P.I. Can Volart.
08150 Parets del Vallès. Barcelona
Tel: +34935737400

pcarnicero@regaber.com
Contact: Pablo Carnicero

website

United Kingdom

Utilities
Arad Metering Services UK

21 St. Mary’s Lane, Burghill, Herefordshire, Hereford HR47QL
Tel: +44 7734059712

simon@araduk.co.uk
Contact: Simon Ogden

 

Agriculture
K.A.R. Ltd.

Invar Road Swinton, Manchester M27 9HF
Tel: +44 (0)161 793 9703

moshe@karuk.com
Contact: Moshe Berlagoski

website

 

Industry
Beta Valve

Ltd.Park House Business Centre, Desborough Park Road,
High Wycombe, Bucks HP12 3DJ
Tel: +44 (0)1494 459511

sales@betavalve.com

website

אפריקה
ראש דסק אפריקה
שני ראבד |
טלפון: 972-4-9897977 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
North Africa

Contazara S.A

Ctra. Castellón A-68, km 5.5, 50720 Zaragoza
Tel: 976-50-06-91

website

South Africa

Netafim South Africa

Industrial Ave Kraafontein, 7570
Cape Town
Tel: +27-21-9870477

website

אסיה
ראש דסק אסיה
חגי רוזנבאום |
טלפון: 972-4-9897909 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
China

Arad Metering Technoligies Wuhan Co Ltd.

Room 802 Tower B, Optics Valley Intl. Plaza, 889 Luoyu, Wuhan 430074
Tel: +86-27-87206597

sales@aradmetering.com
Contact: Mrs. Feng Jun

website

Japan

Shriro

8/F The Itoyama Tower MITA 3-7-16, Minato-Ku, Tokyo 108-0073
Tel: 81-3-5440-7282

tkoganezawa@shriro.co.jp
Contact: Takayuki Koganezawa

website

Philippines

Unifield

150 Corporate Center No. 150 Panay Ave. South Triangle
Quezon City 1100
Tel: 00632-4411290

bennyisagra@unifiled-ent.com
Contact: Benny Isagra

website

אוסטרליה
ראש דסק אוסטרליה ואיי האוקיינוס השקט
דוד זכאי |
טלפון: 972-4-9897923 |
פקס: 972-4-9897965 |
 
 
New Zealand

Netafim Australia

213-217 Fitzgerald Rd.Laverton North,VIC3026, LAVERTON VIC3028
Tel: +61 3 83316516

momer-cooper@netafim.com.au
Contact: Marina Omer-Cooper

website